1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Morva Rezső: Kézikönyv az összes gőzkazánok, locomobil és cséplőgépek kezeléséről. Az összes stabil- és locomobil-gőzkazánok és locomobil-gőzgépekről vizsgázók előkészítésére. Győr, 1901.,Győregyházmegye Könyvsajtója, IV+150 p. Negyedik, bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két kijáró lappal.