17137.
358. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
Dr. Roth Samu: Az ásvány-, kőzet- és földtan alapvonalai. A gymnáziumok IV. osztálya számára. Bp.,1890, Franklin-Társulat, VIII+184 p.+6 t. (4 egészoldalas képtábla, és két kihajtható táblával, közte Magyarország színes földtani térképe, terv.: Roth Samu, rajz.: Forberger Vilmos, 1:3.700.000, Bp., Posner, 18x26 cm.) Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.