15035.
358. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
Vegyes Budapest témájú könyvtétel, 5 db: Medriczky Andor: Budapest régi fürdői. Officina Képeskönyvek 41.; Pest-budai múzsa. Összeállította: Trencsényi-Waldapfel Imre. Officina Képeskönyvek 40.; Bp., 1942, Officina, 47 p.+28 t.;67+3 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötések, az egyik gerince javított, a másik gerince sérült. Dávori Relkovic Néda: Igaz mesék Pest-Budáról. Györgyfi György rajzaival. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, javított kötéssel, foltos, kopott borítóval, egy-két kissé foltos lappal. Lestyán Sándor: Pest-budai regélő. Bp.,1940, Officina, 1 t.+245+1 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, szétvált, sérült kötéssel és kijáró lapokkal. Thaly Tibor: A 200 éves városliget. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.