Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1940, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+223+2 p.+40 t.(Fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal, és egy kijáró képtáblával.
Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,"Pária", 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, jó állapotban. Félix Endre, A vadászkutyafajták leírása, nevelése és idomitása c. rész írójának dedikációjával.
Tolnai Kálmán 2 db könyve: Vadhús és halételek.; Ételek vadon termő gombákból és erdei gyümölcsökből. Bp., 1982-1984, Népszava. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
Charles Lancaster: An illustrated treatise on the art of Shooting, with extracts from the best authorities. London, 1906, McCorquodale&Co. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy lap (35/36.) szakadt.