Térképek

Tételek száma: 119

cca 1870 Geschichte d. franz Revolution. 11 térkép. Leipzig, Carl B. Lorek, 16x25 cm
12682.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

cca 1982-2005 Vegyes térkép tétel, 13 db, nagyrészt, turista és várostérképek, változó állapotban.
12683.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1929 Budapest Székesfőváros Földtani térképe. M. Kir. Földtani Intézet. Szép állapotban. 75x91 cm
12684.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

6 db domború műanyag szemléltető  térkép (Szombathely és környéke, a Föld felszíne, Balaton, stb.), vegyes méretben, közte sérült
12685.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Balaton térkép modern reprint kiadása, 1:50.000, (eredetileg tervezte: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), modern keretben, 58x171 cm.
12686.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

12687.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Rónai András: Atlas of Central Europe. Bp., 1993, Society of St. Steven - Püski Publishing House. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
12688.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1941 Mezőgazdaságunk irányításának alapjai. Szerk.: Beke László. Bp., Magyar Királyi Földművelésügyi Minisztérium. III. kiadás. Különféle statisztikai térképek magyarázó szövegekkel. Spriálozott papírkötés, viseltes borítóval, szakadt, foltos, kopott borítóval.
12689.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

12690.

cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de L'Isle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug...

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Turóc vármegye térképe. C(omitatus) Thurotziensis. XII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban,17x10 cm./  1804 Samuel Czetter (1765-1829 cca.): Map of Turóc/Turiec/Turz County. C(omitatus) Thurotziensis. XII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, 17x10 cm.
12691.

1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Turóc vármegye térképe. C(omitatus) Thurotziensis. XII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban,17x10 cm./ 1804 Samuel Czetter (1765-1829 cca.): Map of Turóc/Turiec/Turz County. C(omitatus) Thurotziensis. XII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Kor...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Hont vármegye térképe. C(omitatus) Hontensis. XV. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, 17x10 cm./  1804 Samuel Czetter (1765-1829 k.): Map of Hont County. C(omitatus) Hontensis. XV. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, 17x10 cm.
12692.

1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Hont vármegye térképe. C(omitatus) Hontensis. XV. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, 17x10 cm./ 1804 Samuel Czetter (1765-1829 k.): Map of Hont County. C(omitatus) Hontensis. XV. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias:...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1804 Vas vármegye térképe. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Septentrionalis. Nördlicher Theil. XXIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, kis folttal, 10x17 cm./  1804 Map of Vas County. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Septentrionalis. Nördlicher Theil. XXIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, with small spotty, 10x17 cm
12693.

1804 Vas vármegye térképe. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Septentrionalis. Nördlicher Theil. XXIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, kis folttal, 10x17 cm./ 1804 Map of Vas County. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Septentrionalis. Nördlicher Theil. XXIII. In: Korabinsky, J...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft