Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Garamkeszi János (1936-2014) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Br emlékérem (43mm) T:1-,2
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~34,4g/0.800/42,5mm) T:1-
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem (35,86g/0.835/42,5mm) T:PP kis fo.
Adamo BP25
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
Hungary 1990. "Commemorative coin of the Hungarian Republic" piefort Ag commemorative medal in original case with certificate. Sign.: György Bognár (31,1g/0.925/42,5mm) C:PP fingerprint