1845 Rudolf Alt (1812-1905)-Franz Xaver Sandmann (1805-1856): Rudas fürdő Budán. Das Bruckbad in Ofen. Rudolf Alt rajza alapján kőre rajzolt Xaver Sandmann, színezett litográfia, paszpartuban, 13x18 cm
1854 Raffaele Cardinal Fornari (1787-1854) olasz bíboros nagyméretű kőnyomatos portréja. Lafosse kőrajz. / 1854 Cardinal Raffaele Fornari Italian cardinal. Large lithographic image. Made by Lafosse Page size: 33x44 cm
1853 Jacques-Charles Dupont de l'Eure (1767-1855) francia jogász, politikus nagyméretű kőnyomatos portréja. Maurin litográfiája / 1853 Jacques-Charles Dupont de l'Eure French lawyer and statesman's large lithographic image. page size: 30x37 cm
1853 Henri, marquis de La Rochejaquelein (1805-1867) francia katona, politikus nagyméretű kőnyomatos portréja. Maurin litográfiája / 1853 Henri, marquis de La Rochejaquelein (1805-1867) French politican, army leader large lithographic image. page size: 28x41 cm
1853 V. Péter portugál király nagyméretű kőnyomatos portréja. M. Barbara jelzett litográfiája. / Pedro V., Pedro de Alcántara Maria Fernando Miguel Rafael Gabriel Gonzaga Xavier Joao António Leopoldo Victor Francisco de Assis Júlio Amélio de Saxe-Coburgo-Gotha e Bragança) (1837-1861) king of Portigal. Large lithographic image.Signed: M. Barbara. Page size: 37x47 cm