17532.
359. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
16 000 Ft
Miguel de Cervantes Saavedra: Az elmés nemes Don Quijote de la Mancha. 1-4. Ford.: GyÅ‘ry Vilmos. Bp.,1873-1876, Athenaeum, 461+436+424+496 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, és kiadó aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borÃtókkal, márványozott lapélekkel, az I. kötetben ex libris-szel, az I. kötet elülsÅ‘ kötéstábláján és elülsÅ‘ szennylapján ceruzás firkával.