1 400 Ft
Raffy Ádám: A máglya. Giordano Bruno életregénye. Bp.,é.n.,Rózsavölgyi és Társa, 303 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés. A szerző, Raffy Ádám (1898-1961) író, műfordító, orvos által dedikált, dátumozva (Arad, 1938. II. 6.)