Ahol mindörökre nyár van. Portrékötet Czigány Györgyről. Az interjúkat készítette és a kötetet szerkesztette: Elmer István. Arcképek Vallomások. Bp.,2006, Jel. Kiadói kartonált papírkötés.
Nyomdász évkönyv és uti kalauz az 1911. évre. Bp., 1910. Térképmelléklettel (Hátsek Ignác: A magyar Szent Korona országainak térképe). Szakadt. Hiányos gerincű vászon kötésben
Győri Klára: Kiszáradt az én örömem zöld fája. Bukarest, 1975. Kriterion. Oláh Andor: Újhold király a magyar népi orvoslás életrajza. Bp., 1986. Gondolat.
Bajza versei. A költő életrajzával Toldy Ferenc által. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, XXII+296 p. Negyedik, teljesebb kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az utolsó szennylapon hiánnyal, a címkép hiányzik.
1904-1918 Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum. Évkönyv a család és az ifjúság számára. I., III., VIII. évfolyam. Szerk.: Dr. Hankó Vilmos. Bp., 1904-1918, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói festett, illusztrált fél- és egészvászon kötésben, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
Turi Gábor: Kilátások. Írások két Magyarországról. Debrecen, 2011, Debreceni Egyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által Gyurgyák János (1956-) történész, szerkesztő, kiadó részére dedikált példány.