Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2014632
17701
359
Szabó Dezső: Nincs menekvés. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötésben. 2014668
17702
359
Ein Perlenstrauss Ungarischer Dichtungen. Übertragen von Hans Leicht. Bp.,(1939),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. 2010291
17703
359
Fekete István 2 műve: Lutra.;Őszi vásár. Bp., Bp., 1965-1970, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2014616
17704
359
Móra Ferenc Napok, holdak, elmult csillagok. Bp., 1936, Révai. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Első kiadás. 2013484
17705
359
Várta. H.n., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyve. Bibliofil, sorszámozott kiadvány, zsinórfűzött félvászon kötésben, illusztrált 2014584
17706
359
Gaál Mózes: Siralmas Erdély. Történeti elbeaszélések a régi időkből. Hazafias Könyvtár. V. kötet. Bp.,(1906),Stampfel. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Garay Ákos illusztrációi hiányoznak, foltos lapokkal. 2016172
17707
359
Tobisch Irén: Panni. Bp., 1937, Magyar Ifjúsági Vöröskereszt. Félvászon kötésben, jó állapotban. 2053476
17708
359
Schirilla György: A lélek patikája. DEDIKÁLT! H.n., 1990. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 2015924
17709
359
The Hentai Prince and the Stony Cat 2. Gardena, 2014, Digital Manga Publishing. Papírkötésben, jó állapotban. 1887395
17710
359
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. 1925. (Függelék. Válogatott német könyvek jegyzéke. A Magyar Könyvkereskedők Egylete megbízásából összeállította: Führer Adolf. Bp.,1925, Révai, 128 p. Kiadói papírkötés. 34. sz. példány. 816344
17711
359
2200
Ágai Adolf: Por és hamu. Barátim s jó embereim emlékezete. Bp., 1892, Athenaeum. Bordázott gerincű félbőr kötés, gerincnél szakadt, jó állapotban. 1997887
17712
359
Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak Aranykönyve 1937. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott védőborítóban, intézményi bélyegzőel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft