Nagy István: Külváros. Bp., 1942, Magyar Élet,(Pesti Lloyd-ny.), 94 p. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
Tarbay Ede: 1991.; Parázs a füvön. Bp., 1992, Széphalom Könyvműhely.. Kiadói papírkötés, az egyik borítón kis sérüléssel. Az egyik a szerző által dedikált. A másikban ceruzás javításokkal, bejegyzésekkel feltehetőleg a szerzőtől.
Pálfi Sándor: Újrakezdeni. Bp., 2011, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés, a lapszéleken és a borító alsó sarkain sérülésnyomokkal. A szerző által dedikált.