Ada Leverson. Letters to the sphinx from Oscar Wilde with reminiscences of the author. Duckworh, 1930, The Westminster Press, 63 p. Foltos kiadói egészvászon kötés, vízjeles lapokkal. A szerző által számozott 164., és aláírt példány. Angol nyelven. / Cloth binding, in english language. 164. numbered copy, with signing by author. The cover is spotty.
Rupert Brooke: Twenty Poems. London, 1935, Sidgwick & Jackson Ltd. Kiadói papírborító. Angol nyelven, első kiadás. + Pár Rupert Brooke-kal kapcsolatos kézzel írt papír, jegyzet. / Paperbinding, in english language. + Some paper with handwritten notices about Rupert Brooke.
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas aranyozással,
Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a címlap és az első lap kijár, jó állapotban.
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet.; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, két gerinc kopott, a gerincek kissé foltosak.
Vegyes könyvtétel, 4 db Tóth Árpád összes versei. Bevezette és a hátrahagyott költeményekkel és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte Szabó Lőrinc. Bp., é.n., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban. Voltaire: Zadig a vagy a végzet. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány. Montesquieu: Igaz történet. Bp.,196...