Jókai Mór: Színművek I-III. köt. Jókai Mór összes művei Nemzeti kiadás. Bp., 1895, Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapszélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Jókai Mór: Török világ Magyarországon. I-II. köt. Jókai Mór összes művei Nemzeti kiadás. Bp., 1894, Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapszélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp.,é.n., Béta. 412 p., 8 t. (Fekete-fehér fotó.) Átkötött egészvászon-kötésben, a kihajtható mellékletek hiányoznak
Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat.) Modern Könyvtár 31-33. Bp.,1911, Politzer Zsigmond és Fia,IV+2+33 p. Első kiadás. Sérült, hiányos papírkötésben. + Ady Endre szűzmáriás levelezőlapja... Magyar Lapok, 1937. május 16. VI. évf. 85 sz. újságcikkével.
József Attila kéziratai és levelezése. Katalógus. Összeállította: M. Róna Judit. Klasszikus Magyar Írók Kéziratainak és Levelezésének Katalógusai 1. Bp.,1980, Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
József Attila: A legutolsó harcos. A költő kéziratos verseskönyvének hasonmása. Dr. Tóth Ferenc: József Attila. A legutolsó harcos c. versesgyűjteményéről. Bp., 1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.