Raffy Ádám: A máglya. Giordano Bruno életregénye. Bp.,é.n.,Rózsavölgyi és Társa, 303 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés. A szerző, Raffy Ádám (1898-1961) író, műfordító, orvos által dedikált, dátumozva (Arad, 1938. II. 6.)
Dr. Rusznyák Gyula: Faluvédelem. (A falu társadalmi problémái). Szent István Könyvek 120. Bp., 1935, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben, intézményi bélyegzővel.
Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. 1-2. rész. Társadalmi valóság - nemzeti önismeret. Kézirat, belső használatra. Bp., 1988, BME GK Münnich Ferenc Kollégium. Kiadói papírkötés. Szamizdat.
Dr. Sebestyén Sándor: A gordonkajáték technikájának elemzése. (A gordonkatanítás módszertana I. rész.) Bp.,1936, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a gerincen kis hiánnyal.
Swift: Gulliver a törpék országában. Ford. és átdolgozta Gáspárné Dávid Margit. Pályi Jenő rajzaival. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Átkötött modern egészvászon-kötésben.
Magyar népballadák és románcok. Vargha Gyula bevezetésével. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok. XL. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.