16659.
359. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
2 000 Ft
Pekár Gyula: Ferrara, Ravenna, Firenze. Művészeti könyvtár. Bp., 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),152 p. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés,kissé kopott borÃtóval, a hátán karcolással.