Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Domanovszky György: Kántor Sándor. Népművészet mesterei 1. Bp.,1977, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Lengyel Györgyi: "Csak az anyagnak szárnya legyen." Nagy Ferenc faragó népművész. Bp.,1985, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés. A művész által aláírt, dátumozott.
Antique Intaglios in the Hermitage Collecection. Leningrad, 1976, Aurora Art Publishers. Kiadói egészvászon-kötés, karton-tokban, színes illusztrációkkal, angol és orosz nyelven. Jó állapotban. Antik kámeák az Ermitázs gyűjteményében./ Linenbinding, in English and Russian language.
Dr. Herbert Lewandowski Das Sexualproblem in der Modernen Literatur und Kunst. Versuch einer Analyse und Psychopathologie des künstlerischen Schaffens und der Kulturentwicklung seit 1800. Dresden,1927,Paul Aretz, 361+1 p.+8 t. Gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés