Sebestyén Gyula: A magyar nemzet története a mohácsi vésztől napjainkig. A gymnasium és reáliskola IV. osztálya számára. Bp., 1901, Franklin, IV+4+136 p.+3 t.(színes térképek, egy kétoldalas.) Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, foltos.