1 200 Ft
Vegyes könyvtétel, bennük: "24. Akarat Cserkészcsapat, Budapest." bélyegzésekkel: Benedek Elek: Nagy magyarok élete: Werbőczy István. Zrínyi Miklós, a szigetvárosi hős. Tinódi Lantos Sebestyén. Balassa Bálint. Báthory István. Bp.,1915, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.; Szemelvények a magyar epikusokból és történetírókból. Görögpótló tankönyv a gimnázium V. osztálya számára. Szerk.: Toncs Gusztáv. Bp.,1904, Franklin. Átkötött félvászon-kötés.;