1917-1932 Értekezések a történeti tudományok köréből sorozat 3 kötete (XXIV. 7.,9.,14.): Mahler Ede: Naptárunk újjáalakítása és a húsvétkérdés.; Dr. Szentkláray Jenő: Újabb részletek a délmagyarországi török hódoltság történetéből.; Madzsar Imre: A világtörténet korszakai.; Bp.,1917-1932, MTA. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítókkal, kettő széteső állapotban.
Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.
A fordulat. A Magyarok VII. Világkongresszusának III. és IV. kötete. III. kötet: A magyarság és a kelet. II. őstörténeti konferencia. IV. kötet: Trianon újraértékelése-konferencia. Magyarország XX. századi, különösen a II. világháború utáni kifosztása - konferencia. Államiság nélküli nemzetek és népek az Európai Unióban - konferencia. A Szent Korona és a magyar alkotmány - konferencia.Bp., 2008.,...
Vegyes könyvtétel, 3 db: Le Bel Age du Bronz en Hongrie. Dijon, 1995, Mont-Beuvray. Francia nyelven. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.; Fifty years of the Archeological Institute of the Hungarian Academy of Sciences. Szerk.: Darázsy Beatrix. Bp.,2010, MTA Régészeti Intézete. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. The late neolithic of the Tisza Region. Szerk.: T...