15010.
359. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
Budapest műszaki útmutatója. Kiadta: A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Szerk.: Edvi Illés Aladár. Bp., 1896., "Pátria", 4 sztl. lev.+606+2+6 (hirdetések) p. Lapszámozáson belül számos egész- és kétoldalas, szövegközti illusztrációkkal, és kihajtható mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincén kis hiánnyal, egy kihajtható tábla szakadt. "Ráth Károly kir. mérnök, Pozsony" possessori bejegyzéssel.