15045.
359. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
15
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+ 407 p. + 1 kihajtható térképpel. Számos szövegközti, és egészoldalas rajzzal, ábrával fotóval illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, térkép nélkül.