15004.
359. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld. Írásban és képben. I-II kötet. Szeged, 1930-1936, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete, (Bp., Athenaeum-ny.), 298+ 5 térkép (közte 3 db., színes, kihajt.)+LX t. (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.)+1 kihajtható táblázat.+352 p.+XCVI+2 (színes) t+ 1 kihajtható térkép. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, az első kötet gerincén kis sérüléssel és a lapéleken kis foltokkal, a második kötet egy táblája sérült és kijár (LXXVII/LXXVIII t.)