15023.
359. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Bp., 1936, Stephaneum. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopott borítóval, foltos, intézményi bélyegzővel.