1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Holdas Sándor: Különös vadászat. Bp., 1969, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány. Páll Endre: Legjobb vadászni. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói kopott papírkötés.