6 000 Ft
Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum. Turonibus (Tours), 1956, Mame, LVIII+2+718+125+1 p. Latin nyelven. Nagyalakú, 29x21x6 cm. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopásnyomokkal.