3 600 Ft
Magyar Cserkészvezetők Könyve. A cserkészet pedagógiája. Szerk.: Sík Sándor. Bp.,1925., Magyar Cserkészszövetség. Átkötött félvászon kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel.+Szervezőtestületi Káté. Bp.,é.n.,Fráter és Társa,16 p. Papírkötés, egy-két bejelöléssel.