1930 Vasárnapi könyv. 1930. I. és II. félév. Teljes, XX. évfolyam. Papírkötésben, két kötetben, kissé foltos lapokkal, az egyik borító elülső borító javított.
cca 1930-1940 Vegyes különféle, gépelt, kérdés-felelet formában íródott jegyzet, közte jövedéki, statisztikai, jogi témájúak. Változó állapotban, közte foltosak, bennük jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. ...
1933-1950 Vegyes nyomtatvány tétel, 8 db: Rádió Revű. IV. évf. 1. Karácsonyi szám. Bp., Philips.; Színházi Magazin. 1941. 1. Új Évi szám.; 1937 Hírlap Évkönyve.; 1933 A bécsi gyűjteményekből Magyarországnak jutott tárgyak kiállítása a nemzeti Múzeumban.;Ipari és kozmetikai vegyészet gyakorlati kézikönyve. Összeáll.: Rosner Ernő. Műszaki Könyvtár 76.; Palma gumisarok reklám nyomtatvány (24x17 cm.)...