cca 1950 Szovjet Gyár - Szovjet Asszony. Magyar-Szovjet Társaság és a Magyar Nők Demokratikus Szövetségének kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., Hírlapnyomda-ny., a borító elvált a gerinctől, foltos, 48 p.
1953 Szabad Ifjúság IV. évf. 240. sz. 1953. okt. 13. Bp., Ifjúsági Lapkiadó,(Szikra-ny.), 4 p. A címlapon az Aranycsapat Ausztria elleni 3:2-es győzelmével, kis szakadással.
1955 A világ erdőtőkéje. A FAO Erdészeti Osztálya által 1953-ban végrehajtott leltározás eredményei. Az Egyesült Nemzetek Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szervezete, FAO. Róma, Olaszország - 1955. március. Bp., Jegyzetsokszorosító Üzem, 8+73 p. Félvászon-kötésben, aranyozott címfelirattal.
cca 1956 A Magyar Forradalmi Ifjúsági Mozgalom nagy halottai. Bp., é.n, Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség Központi Bizottsága, 1+10 t. Ifjúkommunista mártírok képei és rövid története. Kiadói szakadozott papírmappában, 34x50 cm
1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban. Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyagga...
cca 1960-1980 Vegyes papírrégiség tétel, közte térképek (16 db), Légiközlekedés XIII. évf. 13 sz., régi képeslapok, használatlan légipostás borítékok, repülőjegy és beszállókártya.