Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel és "2003"-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark and added "2003" date, with certificate (40mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel (99mm) T:PP, kis ph. is folt USA ND gilt commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark (99mm) C:PP, small edge error, small stain
Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
Csehszlovákia 1974. "Szlovák nemzeti felkelés 1944-1974" ezüstözött fém emlékérem (69mm) T:1- Czechoslovakia 1974. "Slovak National Uprising 1944-1974" silver plated metal commemorative medal (69mm) C:AU
Franciaország 1900. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900" adományozva "D. Angyal" számára, peremén jelzett Br emlékérem, korabeli Budapest címeres dísztokban. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:1- France 1900. "Republic of France / International Exposition Paris 1900" Br commemorative medal, awarded to "D. Angyal" marked on edge, in contemporary case with the coat-of-arms of Budapest. S...