Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem ragasztott tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) Adamo BP25
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1939. "A Felvidék visszacsatolásának emlékére / A Magyar Éremművészeti Egyesület 1939" Br emlékérem (91mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. " Commemorating the reunification with Upper Hungary / The Hungarian Medal Art Society 1939" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (91mm) C:XF small patina
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "MÉE Budapest - Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda" Ag emlékérem (25,11g/0.800/42,5mm) T:1 patina Adamo BP8