Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 18
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2029647
30918
359
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent-Györgyi Albert 1893-1985" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 2029639
30919
359
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent István 1000-1038" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP kis ph. 2029872
30920
359
Numizmatika
1712 "AB ORTU SOLIS USQUE AD OCCASUM - IN HOC VI PANNONIAE HESPERIAE - MAGNUM EST NOMEN MEUM IN GENTIBUS - MALACH-I-II / CAROLO DATA COELITUS- POSONI I D. XXII. MAII. MDCCXII" ezüstözött fém emlékérem "R" jelzésű replika (36mm) T:PP 2030065
30921
359
Numizmatika
DN "A legértékesebb magyar érmék - II. Ulászló ezüst guldinerének replikája" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" beütéssel (40mm) T:PP 2029860
30922
359
Numizmatika
DN "A legértékesebb magyar érmék - II. Ulászló ezüst guldinerének replikája" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" beütéssel (40mm) T:PP 2030104
30923
359
Numizmatika
DN "A legértékesebb magyar érmék - I. Ferdinánd ezüst tallérjának replikája" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" beütéssel (40mm) T:PP 2030382
30924
359
Numizmatika
DN "Hunyadi Mátyás ezüst garas" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP 2029501
30925
359
Numizmatika
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - II. Mátyás 10 aranyforint, 1617" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 2058432
30926
359
3400
Numizmatika
DN "Királyi párok" sorozat: "Szent István és Gizella 995", "Mátyás és Beatrix 1476" és "Ferenc József és Erzsébet 1854" ezüstözött Cu-Ni emlékérmek eredeti dísztokban (38,61mm) T:PP patina 2058467
30927
359
3400
Numizmatika
DN "Reneszánsz szett" ezüstözött Cu-Ni emlékérem sorozat dísztokban, benne "Mátyás", "Beatrix", "Budai vár" (38,61mm) T:PP patina 2051030
30928
359
Numizmatika
24db-os vegyes érme tétel, közte 14db ezüst, éremtartó kazettában, kivehető tálcával, benne "A Magyar Nemzet Pénzérméi" sorozatból 8db T:PP,2,2- 2030249
30929
359
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok DN "UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794" peremen jelzett Ag érem, "COPY" jelzéssel (20,12g/0.999/40mm) T:PP USA ND "UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794" commemorative Ag medallion, hallmarked on edge, with "COPY" mark (20,12g/0.999/40mm) C:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft