30931.
359. Lezárult gyorsárverés
Modern utánveretek, fantáziaveretek
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Dél-Afrika DN "1 POND 1898 / ZUID AFRIKAANSCHE REPUBLIEK" a "Single 9" aranyozott Ag modern utánverete, peremen jelzett, "COPY" jelzéssel (10,12g/0.999/25mm) T:PP South Africa ND "1 POND 1898 / ZUID AFRIKAANSCHE REPUBLIEK" modern gilt Ag commemorative strike of the "Single 9", hallmarked on edge, with "COPY" mark (10,12g/0.999/25mm) C:PP