Vegyes papír- és fémpénz tételek Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2066896
31559
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
1780S 1kr Cu "Mária Terézia" (2x) + Ausztria 1762W 1kr Cu "Lotharingiai Ferenc" + 1816A 1kr Cu T:2-,3 Hungary 1780S 1kr Cu "Maria Theresia" + Austria 1762W 1 Kreuzer Cu "Franz von Lothringen" + 1816A 1 Kreuzer Cu C:VF,F 1898531
31560
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
Kis doboznyi vegyes emlékérem és jelvény tétel, közte DN "Barátság kőolajvezeték" Br plakett (69x102mm) T:vegyes 2068417
31561
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
1914. 50K + 1916. 1K + Német Birodalom/Würzburg 1918. 10M + Orosz Birodalom 1912-1917. (1912) 500R Szign.:Shipov T:I--III- foltos Hungary 1914. 50 Kronen + 1916. 1 Kronen + German Empire/Würzburg 1918. 10 Mark + Russian Empire 1912-1917. (1912) 500 Rubel Sign.: Shipov C:AU-VG stained 2062455
31562
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
~1970. Magyar Néphadsereg aranyozott fém jelvénye, hiányzó tűvel (50x45mm) + 1977. "BP Bajnokság BVSZ. 1977." Br emlékérem (70mm) T:2,2- 2062137
31563
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
Ausztria 1977. "ERSTE TALERPRAGE STATTE - HALL IN TIROL 1477-1977" Br zseton + Németország ~1900-1920. "Louis Philippe / Spielmarke" Br játékpénz T:2 2064615
31564
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
Erdély 1626NB Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,16g) + 1869KB 20kr + 1870KB 10kr + Ausztria 1872. 10kr Ag "Ferenc József" T:2-3, ph, lyuk Transylvania 1626NB Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,16g) + 1869KB 20 Kreuzer +Hungary 1870KB 10 Kreuzer + Austria 1872. 10 Kreuzer Ag "Franz Joseph" C:XF-F edge error, hole 2064579
31566
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
DN azonosítatlan római Br érme + 1764KB 10kr Ag "Mária Terézia" + 1922. 10k Ag T:2-3- 2063568
31567
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
DN Az 1896-os újkori Olimpia díjérmeinek aranyozott, kisméretű modern másolata (2xklf méret) + 1987. "EURO87 Championnat d'Europe" aranyozott sport emlékérem, eredeti tokban T:1- 2065079
31568
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
5db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel, közte "Fővárosi Csatornázási Művek", "1916. 20f", "Svájc 1930. 1R" T:2 2063229
31569
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
5db-os vegyes magyar és külföldi rossz tartású, sérült ezüstpénz tétel, közte 1870KB 10kr Ag "Váltó Pénz", Kanada 1941. 10c Ag T:3,3- ly. 1995935
31570
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
10db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel, közte 2db ezüstérme T:vegyes 2005803
31571
359
Mixed banknote and coin lots
Numizmatika
Vegyes 14db-os magyar és külföldi emlékérem tétel, közte több orosz darab T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft