Lippelsdorf futó szavas és őz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/359/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Lippelsdorf-futo-szavas-es-oz-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m22-cm-h-21-~II2044406
2044406
11236
359
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,61 EUR , 11,43 USD
Leírás: Lippelsdorf futó szavas és őz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomókkal, m:22 cm, h: 21 cm
: karap_norbert