Mihalovits Miklós (1888-1960): Fekvő női akt. Olaj, vászon (festék hib... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mihalovits-Miklos-1888-1960-Fekvo-noi-akt-Olaj-vaszon-festek-hibakkal-jelzett-Serul~II2077291
2077291
10128
360
130000
Kikiáltási ár:
130 000 Ft 344,83 EUR , 371,43 USD
Leírás: Mihalovits Miklós (1888-1960): Fekvő női akt. Olaj, vászon (festék hibákkal), jelzett. Sérült, dekoratív antik keretben, 50×70 cm
: turóczi_márk