5 000 Ft
Erdélyi Helikon antológiája 1927 I-II. kötet. Bánffy Miklós és Kós Károly illusztrációval. Kolozsvár, 1927, Erdélyi Szépmíves Céh,(Lapkiadó-ny.), 172+2 p.+ 4 t.+176+6+VI p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. A II. kötet számozott, 71. (LXXI.) számú példány.