Shakespeare szonettjei. Ford.: Keszthelyi Zoltán. Fery Antal illusztrá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500020/Shakespeare-szonettjei-Ford-Keszthelyi-Zoltan-Fery-Antal-illusztracioival-Bp-1943-SzollC5~II2070906
2070906
17447
360
Leírás: Shakespeare szonettjei. Ford.: Keszthelyi Zoltán. Fery Antal illusztrációival. Bp., 1943, Szőllősy, 164 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben.
: kh