Németh Lajos: Csontváry. Bp., 1980, Corvina. Kiadói aranyozott egészvá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500007/Nemeth-Lajos-Csontvary-Bp-1980-Corvina-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotesben-kiadoi-~II2074579
2074579
16680
360
Books: Architecture, Art
Leírás: Németh Lajos: Csontváry. Bp., 1980, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
: tánczos_gábor