1 000 Ft
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás, a szép otthon, a jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet, 303+17 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, az utolsó üres lapokon ceruzás bejegyzésekkel.