MOM Mometta Junior (606730) 24x32 mm fényképezőgép MOM Ymmar 1:3,5/50 mm objektívvel, eredeti bőr tokjában, jó állapotban, apró sérülésekkel / MOM vintage Hungarian camera with original leather case
Foca Focasport Ib 35mm-es francia fényképezőgép, szép, működőképes állapotban, eredeti bőr tokjában / Vintage French 35mm viewfinder camera, in working condition, with original leather case
cca 1937-1938 Kodak Eastman Popular Brownie box fényképezőgép, eredeti vászon tokjában, működőképes, jó állapotban / Vintage Kodak box camera in good condition, with case
Kodak Eastman Brownie No.0 Model A box fényképezőgép, jó állapotban, bőr tokkal / Vintage Kodak Brownie box camera, in good condition, with leather case
cca 1950 Balda Baldinette kisfilmes fényképezőgép, Enna Werk Haponar 50mm f/2.9 objektívvel, működőképes, szép állapotban, eredeti leírással / Vintage German folding camera in good, working condition with original manual
Zenit-E fényképezőgép, Moszkva '80 olimpiai kiadás, Industar 50-2 3,5/50 mm objektívvel, eredeti bőr tokjában, jó állapotban + Hanimex x214 vaku / Vintage Russian camera, Moscow 1980 Olimpics edition, in good condition + Hanimex flash
Zenit 11 fényképezőgép Revuenon-Special 135mm f/2.8 objektívvel, működőképes, jó állapotban / Vintage Soviet camera with 135mm f/2.8 lens, in good condition