1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.