Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:2 kis zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown on war ribbon" gold plated, enamelled decoration with ribbon C:XF small enamell error NMK 213.
1870-1918. "Ferenc József-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel (hadiszalagon)" karikán jelzett Au kitüntetés mellszalaggal, "V. Mayers Söhne" gyártói jelzéssel, zsanéros hátoldal T:2 Hungary 1870-1918. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross with a War decoration" Au decoration hallmarked on ring, with ribbon, with "V. Mayers Söhne" makers mark, openable back C:XF NMK 208.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:2- / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:XF,VF NMK 249.
1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem " aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2- karc Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" decoration without crown and ribbon C:VF scratch
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:1-,2 Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) " gold plated Br decoration with modern ribbon C:AU,XF NMK 246.
1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on not original ribbon C:XF NMK 295.