Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Magyar Si Szövetség" Br egyoldalas sport díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátoldalon "1933. III. 1. BAJNOKSÁG III. DÍJ" (51,5x71mm) + "Magyar Si Szövetség" Br egyoldalas sport díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátoldalon "VOLOC 1948. II. 17. MAGYAR BAJNOKSÁG JUNIOR I. DÍJ" (58x42mm) T:2
Berán Lajos (1882-1943) DN "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "VIII. ORSZ. R. TISZTI CÉLLÖVŐ V. 1936 MINIATŰR CS. I." valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés és "BN" beütős jelzés (22,14g/37mm) T:1-
Exner Károly (1850-1919) 1901. "Küzdj és bízva bízzál / Magyar Tanulók Országos Tornaversenye 1901" ezüstözött Br sport díjérem, nemzetiszín szalaggal (34mm) T:2
Martinelli Jenő (1886-1949) 1929. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest Anno Dmini MDCCCCXXIII" peremen jelzett Ag sport díjérem, hátlapon gravírozva "1929. VII. 11" (36,53g/0.900/35mm) T:1-,2