Drasche fehér mázas porcelán lány galambbal, apró kopásnyomokkal, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Drasche-feher-mazas-porcelan-lany-galambbal-apro-kopasnyomokkal-jelzett-m-13-cm~II2073324
2073324
11233
360
Leírás: Drasche fehér mázas porcelán lány galambbal, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 13 cm
: turóczi_márk