Festmények és grafikák Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2054841
10088
361
Dudás Jenő (1900-1991): Budai tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 10x14 cm 2048294
10089
361
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi magtár. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5×40 cm 2032207
10090
361
Dunai Imre (1939-2004): 3 db karikatúra, tus, papír, 2 db jelzett, 17,5×17,5 cm-23×20 cm 2062321
10091
361
Duray jelzéssel: Szabadban. Olaj, farost, foltos, 46×61 cm 2082297
10092
361
Egresi Zsuzsa (1954-): Lepkék lovagja. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×19 cm 2082300
10093
361
Egresi Zsuzsa (1954-): Erdei átkelő. Színes cinkkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×19 cm 2065803
10094
361
Egry jelzéssel: Városhatár. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 42×58 cm 1752955
10095
361
Eilien jelzéssel: Mediterrán vitorlás, olaj, vászon, 63×98 cm 2040118
10096
361
Emőd jelzéssel: Menyecske. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×28 cm 1941251
10097
361
Erdélyi József (1896-1978): Női portré. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×17 cm 2048431
10098
361
Élesdy jelzéssel: Kopár fák. Akvarell, papír, 42×30 cm 1551231
10099
361
30000
Élesdy István (1912-1987): Szigliget. Olaj, vászon (repedezett), jelzett, keretben, 60×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft