Festmények és grafikák Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2084950
10075
361
Csepregi Anita (1985-): Karácsony Akril, farost, jelzett, 30x40cm 2084949
10076
361
Csepregi Anita (1985-): Szivárvány Akril, farost, jelzett, 30x40cm 2085542
10077
361
Csergezán jelzéssel: Fazekas műhely. Akvarell, papír, paszpartuban 35x17 cm 2014884
10078
361
28000
Darabont Tamás (1930-): Zöld táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 1901174
10079
361
D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm 2080883
10080
361
Deák jelzéssel: Vágtató lovas. Akvarell, papír, 17×22 cm 2080634
10081
361
Deli Antal (1886-1960): Házak a domboldalon. Szén, papír, jelzés nélkül, kis szakadásokkal, felcsavarva, 60×45 cm 2080593
10082
361
Deli Antal (1886-1960): Körtés csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×26 cm 2080591
10083
361
Deli Antal (1886-1960): Házak. Pasztell-ceruza, papír, jelzés nélkül, foltos, 21×16 cm 2026329
10084
361
11000
Deli Antal (1886-1960): Önarckép 1958. Pasztell, papír, jelzett, 30×21 cm 1798279
10085
361
Deli Antal (1886-1960): Nápoly 1925, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17×20 cm 2030627
10087
361
65000
Dévényi János (1956-): Négykörös kompozíció (2016.) Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), keretben, 50×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft