cca 1884-1886 Cahiers D'Enseignement Illustrés 16 száma. (Egybekötve.): N. 1-2. Uniformes de L'Armée Francaise En 1884. I-II. Armand Dumaresq rajzaival. M. De Bouille szövegével. N. 13-16. Uniformes de L'Armée Allemande En 1886. I-IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével. N. 22. Uniformes de L'Armée Anglaise IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével. N. 30. Les Grandes Manoeuvres de Cav...
Hardie, Martin / Arthur K. Sabin (Ed.):War Posters. Issued by Belligerent and Neutral Nations 1914-1919. London, 1920. A6C Black. Magyar poszterekkel. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben. Angol nyelven. / Slightly worn full linen binding. In English language.
M. Tóth György: A katonabáró. Szurmay Sándor, a Monarchia magyar hadvezére. Bp.,2017, MH vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár - Budapest Főváros XVI. kerületi Önkormányzata. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
vitéz Mándoky Sándor-Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, foltos szennylapokkal, szakadt címlappal.
Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc. Bevezető tanulmányt írta: Monoszlay Gyula. Bp.,1962, Zrínyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.