16606.
361. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Lövész kiképzési tankönyv. Bp.,[1961],Magyar Honvédelmi Sportszövetség, 599 p. Rengeteg ábrával, térképjelzésekkel, katonai rendfokozatokkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.