16608.
361. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
5 000 Ft
vitéz Mándoky Sándor-Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, foltos szennylapokkal, szakadt címlappal.